فیلم های منتشر شده

دانلود فیلم Blue My Mind 2017

موضوع : درام , فانتزی بازديد : 0 views بار 14 نوامبر 2018

دانلود فیلم Blue My Mind 2017

دانلود فیلم Blue My Mind 2017 با لینک مستقیم

زیرنویس فارسی – دانلود فیلم فانتزی – کیفیت بالا ۷۲۰

فیلمستان مرجع دانلود فیلم جدید و خارجی

Blue My Mind دانلود فیلم Blue My Mind 2017

منتشرکننده : فیلمستان

نام فیلم : Blue My Mind | ذهن آبی من

سبک فیلم : درام، فانتزی

مدت زمان: ۹۷ دقیقه

سال اکران : ۲۰۱۷

حجم فیلم : ۸۰۰ مگابایت

کیفیت : WEB-DL 720p x264

زبان فیلم : آلمانی

دانلود فیلم بزرگسال

کارگردان فیلمان : Lisa Brühlmann

نویسندگان : Dominik Locher, Lisa Brühlmann

بازیگران : Luna Wedler, Zoë Pastelle Holthuizen, Regula Grauwiller

امتیاز منتقدین : ۶۴ از ۱۰۰

برنده ی ۵ جایزه و نامزد دریافت ۱۲ جایزه دیگر.

 : ۶٫۵ از ۱۰ | تعداد آرا: ۳۷۵ کاربر

داستان فیلم : Blue My Mind – داستان این فیلم درام فانتزی کشور سازنده فیلم کشور سوئیس می باشد که به زبان فیلم آلمانی این کشور است. داستان فیلم در مورد دختری ۱۵ ساله به نام “میا” می باشد که به طور ناخواسته بدن او با تغییرات بسیار عجیبی روبرو می شود. بدن او به طور اساسی در حال تغییر است و با وجود تلاش هایی شکست خورده برای متوقف کردن این روند تغییرات ، او به زودی مجبور می شود که قبول کند طبیعت بسیار قدرتمندتر از او است و این موضوع را می بایست بپذیرد…

نقد فیلم

بلوغ یک زمان مبهم با اضطراب برای میا (Luna Wedler) است. او نه تنها به یک خانه جدید و مدرسه منتقل شده است، بلکه از جانب بچه های خنک در کلاس خود، ناامید شده است. پایه درک بین پدر و مادر او نیز شروع به فرو ریختن است. با این وجود، همه اینها به کم اهمیت میرسد، هنگامی که میا متوجه میشود که فیزیولوژی او شروع به تغییر میکند؛ او در حال رشد شبکه بین انگشتان پا است. رفتار او شدیدتر می شود، زیرا او شورش علیه خیانت جسدش انجام می دهد.

ویژگی اصلی از بازیگر لیسا برلمن، یک چرخش سوررئال به داستان سقوط می بخشد

با توجه به این که بازیگران جوان و رویکرد شفاف نسبت به شورش علیه یک دنیای بالغ که مانع از آن شده اند، این موضوع بیشتر به مخاطبان جوانتر تجدید می شود؛ به ویژه آنهایی که به دلیل عدم وجود یک معنای واضح به داستان نگران هستند. عناصر ترسناک بدن چیزی از ظاهری غریب در حال رشد را جذب می کنند، اما صحنه های گرافیکی ممکن است مخاطبان جوان را از اتصال جلوگیری کند. قرار دادن جشنواره بیشتر به نظر می رسد، و فروش تئاتر از این پرسش نیست.

ویژگی اصلی از بازیگر لیزا Brühlmann، آبی ذهن من، چرخش سوررئال را به داستان سقوط می بخشد و یک نمایشگاه مؤثر برای بازیگران برجسته جوانی جوان است. هر دو Wedler در نقش اصلی و Zoë Pastelle Holthuizen، حمایت از دوست جدید وحشی Mia Gianna، ایجاد تصور؛ هر دو به راحتی می توان از آن استفاده کرد.

در حالیکه رویکرد Brühlmann به نوجوانی خاص است، بدون سابقه نیست. خویشاوندی غیر قانونی که میا با جیانا پیدا می کند و گروه دختران بد وی از شورشیان چیزی را از قدرت های غیر قابل پیش بینی یارانه های دوستی زنانه نشان می دهد که سلین سیسامما با دخترانش تماس گرفته است. تحول فیزیکی مایا در Zoology ایوان I. Tverdovskiy موازی است، داستان یک زن میانسال است که اعتماد به نفس را با یک دم به دست می آورد و به اندازه ی کمتر در The Lure آگنیسکا Smoczynska، حساب یک جفت خواهر پری دریایی که شب زنده داری ورشو را با طوفان

Brühlmann منابع آبزی را در سراسر فیلم رها می کند – طراحی صدا باعث افزایش لرزش مخزن ماهی در اتاق نشیمن مای می شود؛ پالت رنگ بارها و بارها به گرمی و بلوز دریای طوفانی فرو می ریزد. با این حال، ما برای نوبه خود آماده نشده است که دگرگونی میا، اگر چه این واقعیت است که او احساس می کند به نا امیدی ماهی قرمز زنده از مخزن باید سرنخ.

دیگر خواست های میا مشخص تر از یک دختر نوجوان است که در برابر والدینی که به سختی او را می دانند، اغراق می کند. او در فروشگاه، اسباب بازی ودکا، قاطعانه در مورد فروش خود را از بکارت خود را در تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن دوستان جدید خود، MDMMA munches در یک سفر مدرسه به پارک تفریحی. اما همانطور که تغییرات در بدن او شدیدتر می شود، ماهیت وحشیانه خود ویرانگر رفتار او نیز می شود. دانش متفاوت بودن نوع خاصی از شکنجه برای یک دختر است که هر کاری را انجام می دهد تا بتواند در آن جا قرار بگیرد. ناخودآگاه، خشم مه، همانطور که در جهان اطراف او قرار دارد، اغراق می شود.

 • مطالب پربازدید مشابه

 • منو


  help
  buy-account

   

  تایید شده : 0 نظر / در حال بررسی : 0 نظر / مجموع : 0 نظر

 • نقشه
  انتقال سایت با موفقیت انجام شد.به همه کاربران سایت مدت 4 روز اضافه شد