فیلم های منتشر شده

دانلود فیلم Foster Home Seance 2018

موضوع : ترسناک بازديد : 0 views بار 18 نوامبر 2018

دانلود فیلم Foster Home Seance 2018

دانلود فیلم Foster Home Seance 2018 با لینک مستقیم

زیرنویس فارسی – دانلود فیلم ترسناک – کیفیت بالا ۷۲۰

فیلمستان مرجع دانلود فیلم جدید و خارجی

Foster Home Seance دانلود فیلم Foster Home Seance 2018

منتشرکننده : فیلمستان

نام فیلم : Foster Home Seance | احضار ارواح پرورشگاه

سبک فیلم : ترسناک

مدت زمان: ۷۰ دقیقه

سال اکران : ۲۰۱۸

حجم فیلم : — مگابایت

کیفیت : WEB-DL 720p x264 / x265 HEVC

زبان فیلم : انگلیسی

دانلود فیلم بزرگسال

کارگردان فیلم : Frank Powers

نویسنده : Gonzalo Robles

بازیگران: Frank Powers, Michelle Martinez, Gonzalo Robles

 : — از ۱۰ | تعداد آرا: هنوز امتیازی ثبت نشده است.

داستان فیلم : Foster Home Seance – در اواخر دهه ۸۰ میلادی ، یک پرورشگاه کودکان با یک تراژدی غم انگیز مواجه می شود و مجبور می شوند این مکان را تعطیل کنند. کودکان این پرورشگاه به جاهای دیگر فرستاده می شوند تا از آن ها نگهداری شود. ۳۰ سال بعد مرگ یکی از برادران این پرورشگاه باعث می شود تا دوباره گروه از صفر در کنار هم جمع شوند. آن ها تصمیم میگیرند از طریق یک جلسه ی احضار ارواح با او ارتباط برقرار کنند اما این جلسه با مشکل مواجه می شود و آن ها ناخواسته موجودی شیطانی را احضار می کنند ….

نقد فیلم

بررسی سالانه
بررسی تأیید مراقبین پرستار باید بیش از یک سال پس از تصویب، و پس از آن هر زمان که ارائه دهنده خدمات پرورش در نظر گرفته لازم است، اما در فواصل بیش از یک سال نیست.

در اسکاتلند، بررسی ها باید ظرف ۱۲ ماه از تاریخ تصویب در طی سه سال از بررسی قبلی برگزار شود و همچنین در صورتی که آژانس معتقد است که بررسی تأیید مراقبت پرستار لازم است یا مناسب برای حفاظت از رفاه هر کودکی است که با آن مراقب قرار داده شده است.

مقررات پرورش دهی روشن می سازد که اولین گزارش بررسی باید به پنل برگردد. پس از آن، نیازی قانونی برای بازبینی برای بازگشت به پانل وجود ندارد، اگرچه سرویس پرورش می تواند این کار را انجام دهد.

در این بررسی بررسی خواهد شد که آیا تأیید مراقبت پرستار باید ادامه یابد و در صورت لزوم تغییرات در شرایط تصویب آنها وجود داشته باشد.

بررسی های دیگر
خدمات پرستاری نیز ممکن است در هر زمان برای تأیید مراقبت پرستاران بررسی شود.

یک اتهام یا شکایت می تواند به خوبی بررسی تأیید را بررسی کند، همانطور که هر گونه تغییر عمده در خانوار مراقب پرستار – مثلا یک مسئله بهداشتی جدی یا جدایی یا طلاق است.

روند بررسی
هر یک از سرویس های پرورش اندام، راه خود را بررسی می کند و این باید در کتاب راهنمای نگهدارنده مراقبت باشد. معمولا، روند بررسی توسط کارمند اجتماعی تحت نظارت برگزار خواهد شد. حداقل، آنها باید در طول سالیان گذشته، کارکنان اجتماعی اطفال و هرکدام از اطفال مراقبت کننده را مشورت کنند و گزارش بازبینی سالانه خود را بنویسند.

این امر برای آنها خوب است که به کودکانی که هنوز در خانه و خانواده های بزرگ زندگی می کنند که به طور قابل ملاحظه ای در ترویج خانواده مشارکت دارند، مشورت کنید. این بررسی احتمالا شامل یک جلسه با مراقب پرستار در خانه خود خواهد شد.

روند بررسی باید هر تغییری را از زمان آخرین بررسی، از جمله تغییرات در خانوار، در نظر بگیرد. همچنین باید به یادگیری و توسعه مراقبت پرستار و هر گونه حمایت اضافی که نیاز دارند توجه شود.

 • مطالب پربازدید مشابه

 • منو


  help
  buy-account

   

  تایید شده : 0 نظر / در حال بررسی : 0 نظر / مجموع : 0 نظر

 • نقشه
  برای دانلود فیلم های سایت نیاز هست اشتراک ویژه خریداری کنید.برای خرید کلیک کنید